Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1129
Назва: Розробка рецептури фруктово-овочевих маринадів
Автори: Врублевська, Анастасія Віталіївна
Ключові слова: Слива,
часник,
фруктово-овочевий маринад,
рецептура,
залива
Дата публікації: 2023
Видавництво: ХНТУ
Бібліографічний опис: Врублевська, А. В. Розробка рецептури фруктово-овочевих маринадів : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / А. В. Врублевська ; керівник доц., канд. техн. наук К. В. Зубкова. – Хмельницький : ХНТУ, 2023. – 67с.
Короткий огляд (реферат): Актуальним завданням сьогодення є розширення асортименту фруктово-овочевих консервів на ринку Україні за рахунок нових компонентів, високої якості сировини, зменшення втрат сировини, зниження ресурсозатрат на їх виробництво. Несприятлива екологічна ситуація і підвищений попит на продукти функціональної та оздоровчої дії, прагнення до економії часу, за рахунок вживання готових консервів, а не виготовлення їх вдома підвищує попит на продукти з плодоовочевої сировини, що містить значну кількість біологічно активних речовин (БАР). У той же час потреба у вітчизняних консервованих продуктах на плодоовочевої основі задовольняється не більше ніж на 20 %. Розширення асортименту фруктових і овочевих консервів можливо за рахунок використання нетрадиційних рецептур, використання нових сортів плодоовочевої сировини. Так, завдяки збільшенню добового надходження БАР в організм людини людини, можна знизити ризик цілого ряду захворювань. Досліджено використання часнику у виробництві фруктово-овочевих маринадів та бурякового соку в заливі маринаду. Проаналізовано хімічний склад сировини і показано їх фізіологічну дію на організм людини, що підтверджує перспективність їх використання у розробленій рецептурі консервів. Основні положення і результати роботи доповідалися на IІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми і практичні підходи виробництва та регулювання використання харчових добавок в країнах Європейського Союзу та в Україні», яка відбулася 25 жовтня 2023 р. в Національному університеті харчових технологій. (опубліковані в зб ірнику матеріалів наукової конференції).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1129
Розташовується у зібраннях:Спеціальність 181 Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.