Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/309
Title: Вивчення впливу звукових хвиль на фізичний стан людини
Authors: Масто, Роді Алі
Keywords: Звукові хвилі
акустика
ССС
Issue Date: 2020
Publisher: ХНТУ
Citation: Масто, Р. А. Вивчення впливу звукових хвиль на фізичний стан людини : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / Р. А. Масто ; наук керівник проф., д.х.н. Новіков О. О. – Херсон : ХНТУ, 2020. – 73 с
Abstract: Проведено вибір людей для експерименту. За результатами опитування проведена розбивка на групи. Для вивчення впливу звукових хвиль на людину вибрано впливу музики: класичної і року. Для аналізу фізичного стану оцінювалися параметри серцево - судинної системи. Встановлено, що сприйняття музики визначається як гендерність, так і рисами особистості людини. Жінки більш чутливі до музики, а також чоловіки з високим рівнем нейтралітізму. Встановлено, що індивідуально-типологічний та психоемоційний статус людини впливає на сприйняття класичної музики, має різний звукочастотній, темпоритмічну діапазон, мелодійну структуру або «важкої» музики, яка характеризується відсутністю гармоніки і наявністю монотонності (важка музика) за допомогою зміни, перш за все, вегетативної регуляції ССС. Проведено аналіз охорони праці.
URI: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/309
Appears in Collections:Спеціальність 163 Біомедична інженеріяItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.