Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/316
Title: Вивчення використання УЗ хвиль для очищення оксидних плівок
Authors: Тарасюк, Максим Олегович
Keywords: очищення
ультразвук
плівки
Issue Date: 2020
Publisher: ХНТУ
Citation: Тарасюк, М. О. Вивчення використання УЗ хвиль для очищення оксидних плівок : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / М. О. Тарасюк ; наук керівник проф., д.х.н. Новіков О. О. – Херсон : ХНТУ, 2020. – 66 с.
Abstract: Проведено ультразвукового очищення від оксидних плівок оптичних та електронних виробів. Визначена основна методика очищення. Проведено математичне моделювання процесу поширення УЗ в ванні для очищення виробів, отримана об'ємна картина розподілу УЗ-тиску в ванні. В результаті моделювання визначено області найбільшого акустичного тиску, розташовані на відстанях від площини випромінювання, кратних nλ / 4, де виникають вихрові макро- і мікропотоки (шліхтінговского або релєєвського типу), які інтенсифікують процеси масо переносу і розчинення забруднень. Залежність нерівномірності розподілу кавітаційного тиску по площі ванн від співвідношення відстані до низу до довжини хвилі та тиску по площині ванни. В роботі проведено аналіз умов праці при роботі з УЗ.
URI: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/316
Appears in Collections:Спеціальність 153 Мікро- та наносистемна технікаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.