Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/317
Title: Вивчення УЗ коливальних систем для мікрозварювання у електроніці
Authors: Трикоз, Олександр Сергійович
Keywords: Коливання
зварювання
УЗ
Issue Date: 2020
Publisher: ХНТУ
Citation: Трикоз, О. С. Вивчення УЗ коливальних систем для мікрозварювання у електроніці : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / О. С. Трикоз ; наук керівник проф., д.х.н. Новіков О. О. – Херсон : ХНТУ, 2020. – 66 с.
Abstract: Проведено аналіз особливостей ультразвукової мікрозварки. Відзначається, що ультразвукове зварювання широко використовується для зварювання великих інтегральних мікросхем. Розглянуто основні вимоги до інструменту і його конструкції. Показано розподіл УЗ-коливань уздовж осі інструменту на частотах 60 і 80 кГц. Для проведення експериментальних досліджень уздовж осі зварювального інструменту розроблений і виготовлений стенд контролю. Принцип його роботи заснований на контролі сигналу фотоприймача лазерного напівпровідникового випромінювача, промінь якого наполовину перекривається тілом робочого інструмента. В роботі проведено аналіз умов роботи при виконанні розробки схеми.
URI: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/317
Appears in Collections:Спеціальність 153 Мікро- та наносистемна технікаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.