Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/474
Назва: Розробка системи водопостачання ділянки дачного кооперативу з використанням ВЕУ
Автори: Фарина, Д. С.
Ключові слова: відновлювані джерела енергії
водопостачання
вітронасосна установка
вітроенергетичні установки
ефективність
дачна ділянка
Дата публікації: 2020
Видавництво: ХНТУ
Бібліографічний опис: Фарина, Д. С. Розробка системи водопостачання ділянки дачного кооперативу з використанням ВЕУ : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / Д. С. Фарина ; наук керівник доц., к.т.н. Погребняк І. Ф. – Херсон : ХНТУ, 2020. – 80 с.
Короткий огляд (реферат): В оглядовій частині були розглянуті вимоги до організації комунікацій на дачній ділянці. В методичній частині для визначення системи водопостачання дачної ділянки на основі енергії вітру розглянута методика розрахунку навантажень та розрахунку генеруючи потужностей. В дослідницькій частині наведений основний опис об’єкту, визначено природній вітроенергетичний потенціал, визначено добову потребу у воді та добове надходження води завдяки вітронасосній установці. В економічній частині проведено розрахунки економічних показників. В частині «Охорона праці» розглянуті питання охорони праці та техніки безпеки під час роботи з вітровими установками.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/474
Розташовується у зібраннях:Спеціальність 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.