Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/493
Title: Моделювання системи сонячного гарячого водопостачання з електродублером в Matlab Simulink
Authors: Андронова, О.В.
Keywords: сонячний колектор
система гарячого водопостачання
дублер
ефективність
моделювання
Issue Date: 2020
Publisher: ХНТУ
Citation: Андронова, О.В. Моделювання системи сонячного гарячого водопостачання з електродублером в Matlab Simulink : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / О.В. Андронова ; наук керівник доц., к.ф.-м.н. Дон Н. Л. – Херсон : ХНТУ, 2020. – 103 с.
Abstract: В кваліфікаційній роботі з використанням програмного середовища Matlab/Simulink розроблено комп’ютерну модель плаского сонячного колектора та триконтурної системи гарячого водопостачання на його основі з електричним дублером. Проведено імітаційне моделювання енергетичних характеристик цієї системи. Вивчено вплив режиму споживання гарячої води, об’єму ємнісного водонагрівача на вироблення енергії сонячною системою, здійснено порівняння енергетичних характеристик систем сонячного гарячого водопостачання з паралельним та послідовно-паралельним з’єднанням сонячних колекторів. Показано, що система з п’ятьма паралельно включеними сонячними колекторами в характерний день липня здатна забезпечити за рахунок сонячної енергії близько 98 % навантаження на гаряче водопостачання житлового будинку на 10 осіб. У розділі «Економічна частина» представлено розрахунок витрат на проведення наукових досліджень та економічного ефекту від розробки комп’ютерної моделі, визначено економічну доцільність впровадження системи сонячного гарячого водопостачання з електричним дублером. У розділі «Охорона праці» проведено аналіз умов праці на робочому місці, виявлено шкідливі фактори, що впливають на здоров’я людини, запропоновано заходи щодо покращення умов праці, визначено витрати на їх впровадження.
URI: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/493
Appears in Collections:Спеціальність 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.