Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/568
Назва: Моделювання роботи мережевої фотоелектричної станції у Matlab/Simulink
Інші назви: Simulation of the operation of the network photovoltaic station in Matlab / Simulink
Автори: Вишемирський, К. В.
Ключові слова: фотоелектричний модуль
точка максимальної потужності
мережева фотоелектрична станція
моделювання
часткове затінення
Дата публікації: 2021
Видавництво: ХНТУ
Бібліографічний опис: Вишемирський, К. В. Моделювання роботи мережевої фотоелектричної станції у Matlab/Simulink : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» / К. В. Вишемирський ; наук керівник доц., к.т.н. Баганов Є. О. – Херсон : ХНТУ, 2021. – 68 с.
Короткий огляд (реферат): Розроблені моделі у Matlab/Simulink що дозволяють аналізувати вольт-амперні та вольт-ватні характеристики стрінга фотоелектричних модулів в умовах часткового затінення, а також мережевої фотоелектричної станції. Проведено аналіз роботи фотоелектричної станції в умовах часткового затінення та при різній частці її потужності в локальній електроенергетичній системі. Розглянуто питання охорони праці під час проведення моделювання на персональному комп’ютері.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/568
Розташовується у зібраннях:Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.