Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1138
Назва: Дослідження впливу терміну збирання льону та способів приготування трести на якість волокнистої продукції
Автори: Гончаренко, Катерина Сергіївна
Ключові слова: Луб’яна сировина,
льон-довгунець,
волокно,
дослідження,
виробництво,
збирання,
приготування
Дата публікації: 2023
Видавництво: ХНТУ
Бібліографічний опис: Гончаренко, К. С. Дослідження впливу терміну збирання льону та способів приготування трести на якість волокнистої продукції : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / К. С. Гончаренко ; керівник проф., д-р техн. наук Ю. В. Березовський. – Хмельницький : ХНТУ, 2023.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота магістра присвячена питанням підготовки сировини для легкої промисловості та дослідженню зміни її якісних характеристик. Темою роботи є дослідження впливу терміну збирання льону та способів приготування трести на якість волокнистої продукції. Об’єктом дослідження є сировина льону- довгунця. Предметом дослідження є процеси збирання та приготування лляної трести. Метою роботи є визначення найкращих можливостей підготовки сировини льону-довгунця та приготування лляної трести. У роботі розглянуто властивості льону, подано загальну характеристику стадій його вирощування, розкрито технологію вирощування та збирання льону- довгунця та визначено біологічні процеси приготування трести. У основній частині роботи аналізуються технологічні особливості збирання льону та приготування трест. У методичній частині та частині аналізу результатів досліджень розкрито методику проведення досліджень та зроблено оцінка ефективності норм і строків отримання трести льону-довгунця. Результатом проведеного дослідження є встановлений факт, який вказує на те, що кращим строком розстилу соломи льонопродукції є третя декада липня. Розстил соломи в більш пізні строки призводить до збільшення тривалості вилежування, до зменшення виходу волокна та зниження його якості.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1138
Розташовується у зібраннях:Спеціальність 182 Товарознавство, стандартизація та сертифікація виробів



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.