Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1600
Назва: Розробка лабораторної роботи з моделювання фотовольтаїчної системи з акумулюванням енергії
Автори: Костін, О. О.
Ключові слова: Фотовольтаїчна система
System Advisor Model
вироблення енергії
акумуляторна батарея
фотоелектричний модуль
Дата публікації: 2024
Видавництво: ХНТУ
Бібліографічний опис: Костін, О. О. Розробка лабораторної роботи з моделювання фотовольтаїчної системи з акумулюванням енергії : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня «магістр» / О. О. Костін ; керівник доц., канд. техн. наук О. В. Андронова. – Хмельницький : ХНТУ, 2024. – 93 с.
Короткий огляд (реферат): В кваліфікаційній роботі запропоновано методику виконання віртуальної лабораторної роботи з розробки та дослідження параметрів фотовольтаїчної системи з акумулюванням енергії з використанням програмного середовища System Advisor Model. В процесі виконання лабораторної роботи досліджуються можливості застосування різних кліматичних баз даних, методики введення даних щодо енергоспоживання об’єкту та визначення вихідних параметрів компонентів системи, способи оптимізації конфігурації системи, вплив ліміту електричної мережі на показники відпуску енергії. У розділі «Економічна частина» проведено обґрунтування економічної ефективності наукових досліджень на основі визначення науково-технічних, соціальних та економічних ефектів. У розділі "Охорона праці" проводиться розрахунок кількості світильників загального освітлення у приміщенні, відстань між світильниками та рядами світильників. Також розраховується величина світлового потоку, та визначається необхідна кількість світильників у приміщенні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1600
Розташовується у зібраннях:Спеціальність 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.