Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1207
Назва: Дослідження оптимальних методів розробки навчальної аркадної гри для різних платформ
Автори: Кобилянський, Борис Ігорович
Ключові слова: Гра,
ігровий додаток,
платформа,
UNITY,
ігровий рушій,
гравець,
штучний інтелект,
процедурна генерація
Дата публікації: 2023
Видавництво: ХНТУ
Бібліографічний опис: Кобилянський, Б. І. Дослідження оптимальних методів розробки навчальної аркадної гри для різних платформ : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / Б. І. Кобилянський ; наук. керівник канд. техн. наук, доц. Н. О. Козуб. – Хмельницький : ХНТУ, 2023. – 105 с.
Короткий огляд (реферат): Актуальність роботи визначається значним ростом популярності комп’ютерних та мобільних ігор та загальним стабільним та потужним зростанням ігрової індустрії. У вступі виконується аналіз сучасного стану проблеми, уточнюється постановка завдання, мета кваліфікаційної роботи та галузь її застосування, обґрунтовується актуальність теми. У першому розділі проводиться дослідження предметної області та існуючих рішень, визначається актуальність завдання та призначення розробки, розроблюється постановка завдання. У другому розділі обирається платформа для розробки, виконується проектування програми, наводиться опис алгоритму і структури функціонування системи, проектуються вхідні і вихідні дані, наводяться характеристики складу параметрів технічних засобів. У третьому розділі виконується розробка програми, наводиться опис роботи програми та інтерфейсу користувача. Результатом виконання роботи є ігровий додаток, який можна запускати на одній з декількох платформ, що дозволяє користувачам використовувати його як в навчальних, так і в рекреаційних цілях і соціалізації при грі з іншою людиною, так і задля розвитку тактичного та стратегічного мислення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/1207
Розташовується у зібраннях:Спеціальність 121 Програмне забезпечення систем



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.