Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/330
Title: Удосконалення організації оплати праці на підприємстві в сфері торгівлі (на матеріалах ПП «ЛТ-Офіс»)
Authors: Костерна, А. В.
Keywords: Організація оплати праці
нормування праці
система оплати праці
ефективність
грейдова система оплати праці
заробітна плата
фонд оплати праці
підприємство
Issue Date: 2020
Publisher: ХНТУ
Citation: Костерна, А. В. Удосконалення організації оплати праці на підприємстві в сфері торгівлі (на матеріалах ПП «ЛТ-Офіс») тіла : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» / А. В. Костерна ; наук. керівник доц., к.е.н. В. В. Шукліна. – Херсон : ХНТУ, 2020. – 124 с.
Abstract: В результаті виконання кваліфікаційної роботи магістра було розкрито теоретичні основи організації оплати праці на підприємстві в торгівлі. Досліджено нормативно-правове забезпечення організації оплати праці підприємства в сфері торгівлі за ступеневим підходом. Побудовано рейтинг принципів організації праці за динамікою їх змістової трансформації. Виконано оцінювання ефективності організації оплати праці на підприємстві в сфері торгівлі. Розроблено модель впровадження грейдингової системи оплати праці на мережевому підприємстві в сфері торгівлі як комплексного заходу удосконалення організації оплати праці на торговому підприємстві. Обґрунтовано запропоновані заходи щодо удосконалення організації оплати праці на підприємстві в сфері торгівлі за розробленими моделями згуртованості колективу і задоволеності роботою в ньому.
URI: http://eir.kntu.net.ua/jspui/handle/123456789/330
Appears in Collections:Спеціальність 073 МенеджментItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.